POMÓŻ NAM WYMIENIĆ Zniszczony CHODNIK

Nasza szkoła to miejsce, gdzie uczniowie czują się dobrze i bezpiecznie. Sytuacja jednak zmienia się, kiedy stajemy przed szkołą, a konkretnie na chodniku. Chodnik jest dość mocno uszkodzony, płyty są połamane. Na tak uszkodzonej nawierzchni łatwo można upaść lub skręcić nogę. Kółka wózka wpadają w wyrwy uniemożliwiając dalsza jazdę, w najgorszym wypadku powodując wywrócenie.
Ten chodnik musimy wymienić.

Koszt wymiany chodnika to kwota: 20 900 zł

Jeśli możesz nam pomóc wpłacając darowiznę na wymianę chodnika lub dotrzeć do firmy, która może wymienić chodnik, pomożesz naszym wychowankom swobodnie się przemieszczać poza placówką.

Każda złotówka przybliża nas do wymiany chodnika.

/
Przekaż darowiznęWyrażam zgodę na przekazywanie przez Stowarzyszenie Budujemy Przystań moich danych osobowych zawartych w formularzu płatności do Dotpay Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000700791,w celu realizacji płatności mojej darowizny na rzecz Stowarzyszenia Budujemy Przystań.

DZIĘKUJEMY TWOJA POMOC JEST BARDZO WAŻNA
POMAGA NAM BUDOWAĆ LEPSZY ŚWIAT DLA OSÓB
Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Close Menu