POMÓŻ NAM stworzyć ogród dla osób na wózkach.

Zmysły to zdolność odbierania bodźców zewnętrznych. To one ostrzegają nas przed niebezpieczeństwem i to dzięki zmysłom odczuwamy przyjemność.

Kiedy jednak wyobrazimy sobie, że pozbawieni zostaniemy jakichkolwiek informacji docierających do naszego organizmu, nie będziemy widzieć, słyszeć, czuć dotyku, nie będziemy odczuwać smaku ani zapachu.

To prawie jakbyśmy przestali żyć.

Tak właśnie czują się osoby z niepełnosprawnościami poruszające się na wózkach. Uszkodzone zmysły trzeba leczyć na wiele sposobów.

Jednym z nich jest tworzenie ogrodu dla osób na wózkach,.

Da on możliwość dostosowania terapii dla osób z dużymi dysfunkcjami ruchowymi, która będzie stosowana na zewnątrz i blisko przyrody (hortiterapia).

Koszt całej inwestycji to kwota w granicach 20 tys PLN

Każda złotówka przybliży nas do realizacji projektu.

/
Przekaż darowiznęWyrażam zgodę na przekazywanie przez Stowarzyszenie Budujemy Przystań moich danych osobowych zawartych w formularzu płatności do Dotpay Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000700791,w celu realizacji płatności mojej darowizny na rzecz Stowarzyszenia Budujemy Przystań.

DZIĘKUJEMY TWOJA POMOC JEST BARDZO WAŻNA
POMAGA NAM BUDOWAĆ LEPSZY ŚWIAT DLA OSÓB
Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Close Menu