POMÓŻ NAM zakupić Riksze dla osób z niepełnosprawnościami.

Wychowankowie Stowarzyszenia Budujemy Przystań w Radomiu to dzieci i młodzież z dziecięcym porażeniem mózgowym. W większości to osoby z dużymi dysfunkcjami ruchu, niemówiące lub słabo mówiące. Zapewne każdy z nas lubi czasem wsiąść na rower, aby poczuć radość i wiatr we włosach. Niestety nasi uczniowie zazwyczaj nie mogą wsiadać na rower, pojechać na przejażdżkę i czuć tej radości, tak jak ich rówieśnicy. Tak jak inne dzieci wsiąść na rower i pojechać na zwykłą przejażdżkę, aby móc poczuć wiatr we włosach, ciesząc się otaczającym światem.

Chcąc to zmienić i dać im możliwość doświadczania jazdy na rowerze chcemy kupić dwie riksze przystosowane dla dzieci i młodzieży z dużymi dysfunkcjami ruchu. Koszt jednej to aż 15 tys zł.

Deklaracje na zakup jednej Rikszy złożyła jedna ze znanych firm w Polsce. To już połowa sukcesu. Cały czas poszukujemy pozostałych 15 ty zł na drugą do której zakupu i Ty możesz się dołożyć.

Pomóż nam zrealizować zamierzony cel. Każda złotówka przybliża nas do realizacji zakupu. Wesprzyj zakup Rikszy, daj dzieciom radość. Kliknij w jedną z powyższych kwot lub wpisz swoją.

Za każdą pomoc bardzo dziękujemy 🙂

/
Przekaż darowiznęWyrażam zgodę na przekazywanie przez Stowarzyszenie Budujemy Przystań moich danych osobowych zawartych w formularzu płatności do Dotpay Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000700791,w celu realizacji płatności mojej darowizny na rzecz Stowarzyszenia Budujemy Przystań.

DZIĘKUJEMY TWOJA POMOC JEST BARDZO WAŻNA
POMAGA NAM BUDOWAĆ LEPSZY ŚWIAT DLA OSÓB
Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Close Menu